Webinar konopny dla partnerów Cosma S.A.

W dniu 25 maj 2023 roku o godzinie 18.00 odbędzie się webinar na temat: Synergiczne działanie fitokannabinoidów oraz ziół jako codzienne wsparcie organizmu.

Podzielimy z Państwem się z wiedzą w zakresie terapeutyki konopnej, adaptogenów oraz wybranych ziół, witamin i minerałów. Odpowiemy na nurtujące pytania.

Gorąco zachęcamy do wzięcia w nim udziału wszystkich naszych klientów biznesowych, indywidualnych, wszystkich naszych znajomych.

Podczas webinaru zostaną przekazane informacje na temat naszej nowej, innowacyjnej linii suplementów diety klasy premium, o unikalnym składzie – Cosma Cannabis Synergy. Dla uczestników przygotowaliśmy specjalną niespodziankę.

Webinar jest w pełni bezpłatny. Aby do nas dołączyć należy wypełnić formularz. Numer telefonu jest nam potrzebny jedynie do wysłania jednorazowego przypomnienia o webinarze.

Do Webinaru pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Pytania i odpowiedzi

Czy szkolenie odbywa się na żywo?

Tak, szkolenie prowadzone jest online, na żywo. W trakcie masz możliwość zadawania pytań prowadzącym.

Gdzie odbędzie się webinar?

Webinar odbędzie się na platformie Teams, można wziąć w nim udział korzystając z przeglądarki, lub aplikacji Teams na PC/Mac. Link do pokoju webinaru prześlemy przed rozpoczęciem wydarzenia.

Nie otrzymałem/am potwierdzenia rejestracji?
Do kilku minut po dołączeniu, powinien dotrzeć do Ciebie email z potwierdzeniem. Jeśli tak się nie stało, proszę, napisz do nas na ten adres email

© 2023 Cosma S.A.